Lapsed on kaugel
ja emast vaid pilt
ja mina ei võtaks iial enam vastutust
teha uusi inimesi
Kes sünnib
peab ka surema
ja surelikule pole paremat saatust
kui mitte sündida
No comments:
Post a Comment