Thursday, October 1, 2020

Rikutud päev ja plaanid

Eile sõin palju ja liikusin vähe, aga magama heites oli plaan kohe hommikul koeraga kondama minna. Uni oli täiskuust (on ikka täiskuu või?) olenemata hea ja ärkasin kell kaheksa. Hakkasin juba säädma, kui kuulsin hirmsat kolinat, nagu keegi tahaksa majja sisse murda. Aga ei!!! Ukse taga istus Mörkkö ja vaatas mind näoga: noh, kus te olete???

Armas mees oli õhtupimedas pärast jalutamist keti lõkatsi ühendanud mitte rihmarõnga, vaid selle väikese õrna aasa külge, kus rippus sildike koera nime ja minu telefoni numbriga. Silt pidas väga vähe vastu ja kadus juba ammu. See oli ka hirmus väike ja õrn, ilmselt pitsudele mõeldud. Nüüd on õnneks ka see lollakas aas läinud, mis mind alati häiris.

Koer oli kuivava pesu mööda õuel laiali vedanud, muru peal kaevanud ja naabri juurest ühe padja toonud. Arvatavasti siiski mitte toast voodist, vaid aiamaalt, kus see kasvuhoones tabureti peal seisab. Panin pesu uuesti pesema, aga päev rikutud, sammud kõik saamata. Mida ma nüüd teen siis? Ühtki ideed pole. :( 

No comments:

Post a Comment