Friday, November 1, 2019

Tere üle pika aja!

Ei saa ikka päris ilma teieta. Kellele ma siis kurdan ja kaeban? :) :) :) Aega on ka üle, tunni aja pärast hakkan astuma linna poole. Natalia teeb mulle kulmud pähe. Järgmisel nädalal on tähtis üritus, kus ma mängin modelli js saan kandma ühe firma kleiti. No päris põnev.

Üldiselt olen ilmselt end ära ajanud. Täiesti märkamatult. Organism annab  märku - teist hommikut ärkan peavaluga. Liiga palju emotsioone, kohtumisi ja kirjutamist on olnud. Tunnen isegi, et pea on justkui pudrust, kui pean otsustama midagi või mõnda teksti üle vaatama. Ei jaksa. Suht ükskõik on ka...

Kodutöid üldse ei tee. Tolm peab toas pidu ja õues on lillevarred lõikamata. Koera pole mitu päeva näinud. Kui otsest kohustust pole, siis vabatahtlikult voodist välja ei tule. Siis on pidžaamapäevad. Nii ma siis planeeringi endale kohustusi, et PEAKS voodist väljuma. Selle tulemusel olen täiesti süldistunud. :) :) :)

Nokk kinni, saba lahti!

Palun ostke mu "Troopikamaja kärbeste osakond" Rahva Raamatust ja Apollost ära! Üldse ei talu, kui raamat seisma jääb. Mul pole vanadest ühtki alles. Nüüd küsitakse, aga võtta põle kusagilt. Kardan kohe neid raamatuhunnikuid. Nagu põletaks teised!

No comments:

Post a Comment