Tuesday, November 19, 2019

No nii...

Imelik, et inimesed soovivad õnne, kui kellelgi raamat ilmub. Mis õnn see ka on? (Räägin oma mätta otsast.) Esiteks mingi grafomaaniageen ajab kirjutama ja siis pärast tuleb raamat ju ka maha müüa. Kaupmehed keevitavad sellise hinna külge, et ainult oiga.

No muidugi on tore, kui on oma nišš ja lugejad. Tuhat tänu teile, kes te minu omad olete. Täna sõidame Koosa raamatukokku Joosepi nasite ja kärbestega. Teised kõik on ka muidugi kaasas. Olen selle raamatuvärgiga end täiesti sassi kamminud. Ärkasin mingi kella viiest üles juba. Õnneks on enam-vähem puhanud tunne.

Ja need väikesed maaraamatukogud hirmsasti meeldivad. Sääl on suurepärased inimesed. Kindlasti ka suurets linnaraamatukogudes, aga mul puudub kogemus ja pole ilmselt ka minu cup of tea. 

Oi, aga mul on üks suurepärane uus lugeja - noor (minu jaoks, muidu umbes 40 vast) vene rahvusest IT-mees, kes Eestisse tööle tulnud ja tahab keelt õppida. Tema esimesed eestikeelsed raamatud on minu Joosepi naised ja kärbsed. Lahe!

Novat! Detsembri alguses tuleb siis lõpuks ka see ilmasammaste raamat. Augusti lõpust detsembri alguseni kolm raamatut - seda on ilmselgelt liiga palju ja normaalseks ma pärast kõike seda kindlasti ei jää, aga õnneks polnud ma ka enne, nagu ütleb mu armas mees. :) :) :)

Lugege siis mind! Kõige mõistlikum on küsida raamatukogust. Mina ka küsin neid, mis mind huvitavad ja siis kohe tellitakse. Kõik maailma raamatud ei mahu ju koduriiulisse ära.

No comments:

Post a Comment