Tuesday, July 9, 2019

Seda ma arvasin

Et saab pidu läbi ja hakkab kisklemine ning sõim uue hooga otsast pääle. Alguses Tõnis Lukas oma peo lõputervitusega, mis pani meid küsima: "Purjus on või?" Nüüd Lobjakas ja need sajad kommentaarid. Artikkel on tasuline (mina teadagi neid ei loe), kommentaare vaatasin ainult mõne ja neidki poole silmaga. Ei jaksa lugeda seda kirjaoskamatust... Tühik, koma, tühik või siis üldse mitte tühikuid, õigekirjast rääkimata.  Kõik on endist viisi. Eesti rahvas, ma tunnen su ära! :)

Sellisel rahval ongi vaja selliseid pidusid. Et siis koos vaimustuda ja nutta, et pärast pidu taas üksteist tümitada. Noh, see on mu isiklik arvamus, teadagi. Aga tõesti - vaata ja imesta!

Auru on muidugi vaja välja lasta. Mida minagi siin muud teen, aga ütlemisel ja ütlemisel on siiski vahe. A las ta olla. Tuleb end neist koledasti ütlejatest ning mõtlejatest distantseerida. Ei taha ju pasaga pihta saada.

Teen hoopis muid asju. Ülehomme on kirikus näituse avamine ja algavad oreli pooltunnid. Keskendume ajaloole ning köster Söödile. Selliseid Sööte oleks praegu eestlastele väga vaja, aga niisugusi mehi enam ei tehta.

Kahjuks.


No comments:

Post a Comment