Friday, June 7, 2019

Peavalu ja muud asjad

Mina ärkasin peavaluga, Maria ninaverejooksuga. Ma poleks pidanud eile õhtul seda ingveriõlut ilmselt jooma. Aga noh, see rong on nüüd läinud, mingem eluga edasi. Väga vaikselt. Voodis lebades. Poole neljaks pean püsti olema, et minna inimestega lugu tegema. Neli viimast on jäänud.

Olen küll hoidnud varju ja end kaevuveega üle valanud ning päikese käes käin ainult kaetud peaga, aga ikkagi... Vihm ka muudkui viivitab. Noh, ega me siin seda kõva äikest ootagi, vaikset pikka vihmasadu aga küll.

Eile riskisin kastmisega. Meil on siin see jama, et kasta eriti ei saa, sest maa-alused on mulla nii ära õõnestanud, et pruugib vaid kannust kallata, kui taim koos mullaga kaob kolinal sügavikku ja vaid must auk vahib vastu.

Taimed, mis ise seemnest tõusnud, peavad hästi vastu. Naabrinaine andis kurgitaimi. Istutatud taime pead ju ikka kastma, eriti kurgikest. Nii ma nad maa alla lasksingi. Mõni jäi vast alles.

Ohoo! Päris arvestatav värske tuul puhub aknast. Ma proovin õige süüa. Söömine mõnikord aitab selliste migreeni tüüpi peavalude puhul. Alguses. Siis, kui veel ei iivelda.

No comments:

Post a Comment