Thursday, April 11, 2019

Ekstaole

No ärge siis jälgige, kui ei taha, salalugejad! :) :) :) Muidu on teid küll sadu ja sadu. Aitäh kolmele julgekesele! Armastan teid!!!

Noh täna siis koperdasin moraliseerijate otsa. Öelge mulle kohe, kui ma ise ka moraali loen. Äkki olen juba nii seniilne, et ei saa arugi.

Lugu ise oli selline. Üks feissbukisõber jagas postitust, mille sisu oli, et inimesed poes, kohvikus ja turul pöörduvad sõnadega: "Ma võtan seda ja seda..." ja idee oli selles, et tuleks pöörduda: "Ma palun seda ja seda..."

Juurdlesin asja üle ja arvan, et näiteks restoranis võin ma küll mõnikord olla öelnud sõnad: "Ma võtaksin..." (Hästi viisakalt ja sõbralikult teadagi.) Ja et nagu jumalast hea point, et ma edaspidi mõtlen keelekasutuse üle selles osas. Nii ka kommenteerisin. Ja mutid kus hakkasid moraliseerima! Et nendel on emapiimaga viisakus kaasa antud ja matsid jäävad matsideks jne.

Ma kustutasin oma kommentaari ära. Mingu nad persse oma viisaka emapiimaga ja moraliseerigu seal edasi. Viimasel ajal on üldse parem mitte midagi avalikult öelda, sest üldjuhul mingit mõistlikku vestlust ei kujune. Saad sellist tagasisidet, et mokk jääb töllakile. Enda kohta olen teada saanud, et ma kirjutan meedias TELLITUD ARTILKEID! Need mõned, mis ma täiesti oma peaga kirjutanud olen.

Kahtlustan, et mingi ülemaailmne kuri ajuviirus on levima hakanud. Umbes sama, mis eelmise sajandi kolmekümnendatel. Ega vaktsiini vist ole. Polnud ka siis.

No comments:

Post a Comment