Friday, March 22, 2019

Hakkan väsima

Juba nädal olen olnud aktiivne vabadusvõitleja. Sellest hetkest, kui sain teada, et valgete südamete aktsioon on tulemas. Olen olnud sõnumikandja. Viimasel ajal aga lausa barrikaadidel Jõhvi ja Ida-Virumaa eest.

Ja siis kirjutab Indrek Kalda mulle postituse alla: Minuni on jõudnud kurb tõdemus,et Ida Virumaal on valdavaks keeleks vene keel ja üsna tuntavalt ka vsjo nashe meelsus.Kahjuks on nii ja mittenägemine asja olematuks ei tee.Ei tahtnud ega taha sellist Eestit-lagastatut ja demoraliseeritud asukatega maad.Samas, jõudu eestluse hoidmisel!

Ahaa! TEMA ei taha sellist Eestit! Aga las mina elagu siin ja hoidku eestlust, eksole? See sobib. Ja olgu hästi hoitud nende jaoks, kes siis inspekteerimas käivad. Meele teeb mõruks, kuidas nõrgemaid ei hoita. Meid siis siin Ida-Virus. Eestlased oleme ju - tahame omaette elada ja läbi ei saa - andresed ja pearud. Mõistan küll. Olen ise samasugune. 

Marurahvuslane siiski mitte. See jäi nõukogude aega maha. Nüüd ma tahaksin ikka avarama pilguga maailma vaadata.Tegelt olen lihtsalt väsinud. Proovin puhata ja raamatut lugeda, aga ikka vahin sinna lolli feissbukki...


No comments:

Post a Comment