Tuesday, January 22, 2019

Tänase õhtu akvarellid

On selline eesti film - Ühe suve akvarellid. Aarne Üksküla mängis selles ja Albina Kausi ja Katrin Välbe. Rohkem ei tule praegu meeldegi.Vaatan seda ikka ja jälle igal võimalusel.

Täna jooksin fotokaga õue triibulist õhtutaevast pildistama, aga kõik neli võtet tulid udused ja ma kustutasin ära. Õnneks. FB-s nüüd üks talvefoto vähem. Loodusfotosid vaatan muidu huviga, mida igavam, seda rohkem meeldib. Absoluutselt ei saa aru ühestki oma fotoka nupust. KUI mõni pilt välja tulebki, siis täiesti kogemata.

Panin oma fotomodelli hilbud kappidesse tagasi ja rohelise seeliku likku. Sellelt leidsin ilmselt šokolaadipleki. Ühte fotot täna juba nägin ka. Ilus, nagu ikka fotograafi töödeldud pildistused, muudkui imetlen vargsi, aga välja ei riputa kusagile. Veel mitte.

Ajasin paar teerada lumest lahti ja tassisin ahjupuid. Orgaanikaämbri kallasin kompostihunnikusse tühjaks. Mörkkö valis sealt muidugi kohvifiltri koos puruga, pudistas mööda õue ja LOOMULIKULT püherdas selle peal.

Tuhaämbri sisu puistasin peenrmaale. Ja tolmuimejaga tuututasin natuke ringi. Nüüd on õhtu ja pime. Varsti teen tule pliidi alla.

Liisbet on kodus. Õhtul saame koos "Pulssi" vaadata. Ootan juba ta hommehommikusi tervislikke smuutisid.


No comments:

Post a Comment