Thursday, January 3, 2019

Oh sa juudas...

Saatsin selle ilutulestikuloo Maalehele, nad riputasid veebi üles ja tuunisid enda sõnul teravamaks. Vat seda ajakirjandus teebki. Muudab su asju. Nendega tasub ettevaatlik olla, aga ma tahtsingi avalikult kõvasti kaagutada. Minu pealkiri oli tegelikult "Kõrvulukustav ja hirmutav ilu". Sugugi mitte nii terav.

Ja kirjanikuks tituleerisid nad mind ise oma peaga.

 http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/arvamus/arvamus-motlev-inimene-peaks-aru-saama-et-ilutulestik-kuulub-keskaega?id=84913501

Lugege neid kommentaare, kui viitsite, kuigi see on tänaseks juba mullune lumi ja unustatud. Imestan heas mõttes enda üle. Olen ikka päris tugevaks karastunud, ainult naersin, ei mingit solvumist. Eriti naljakas oli see, et olingi kirjutanud Karl XXII (nüüdseks parandas toimetaja ära). Tean täpselt ka seda psühholoogilist mehhanismi, miks. Sa mõtled "KAHEteistkümnes" ja kirjutadki automaatselt KAKS XX-i ja üldse ei märka. OMA vigu ei näe, see on vana tõde.

Ainult lollid ei tea seda.

Laps ütles, et mu lool olevat olnudki ikka tiba pirtsakas toon. Võib-olla tõesti. Noh, tegin siis ka natuke Virve Osilat, nagu tema oma EKRE looga.

Igatahes on tore, et oma FB seina ja blogi saan puhta hoida. Neid ei ole ka reostama kiputudki. Tänan. Feissbukist pidin küll hiljuti ühe nn sõbra tõeliselt lollaka kommentaari ära kustutama. Selliseid kirjutatakse purjuspäi, kadedusest või kättemaksuks.

Ma olin ta ühte oma raamatusse sisse kirjutanud.

No comments:

Post a Comment