Friday, December 7, 2018

Mudlum, Mudlum...

Jõuan vaevalt eesti kirjanikega kursis olla, õigemini ei jõuagi. Ma polnud Mudlumist kuulnudki (või oli kahe silma vahele jäänud), kuni Margiti postituse peale ärkasin ja proovisin lugeda. Meeldib küll muidu.

Ega ma siin metsa ääres saagi kõike kätte, mida lugeda tahaks. Raamatupoodi meil ju pole. Selveris ikka midagi müüakse, aga olgem ausad, pole olnud raha osta ja nii palju ikka ei osta ju, kui loed. Vähemalt mina. Raamatukogudes ka pole. Kas lähen liiga vara küsima (pole veel jõudnud kohale) või pole üldse tellitudki. Ei tihka pidevalt komplekteerimisbossi juures ka nuiamas käia oma nimekirjadega.

Kui kusagilt ei saa, siis lõpuks unustan isegi ja nii see läeb...

Natuke raha ikka on olnud, sest toetasin Hooandjas Ivi ja Tiidu plaati, mis küll veel minuni pole jõudnud ja ostsin Kristelilt kaks maali. Ammu tahtsin temalt midagi, nüüd leidsin. Marju maali tahan ka, aga see jääb uut aastat ootama.

Lugesin Virve viimast luulekogu - raskemeelselt mõjus. Ei jaksa raskemeelset lugeda ega ka raskemeelselt kirjutada. Mihkel Muti Mõtted oli kerge küll.

Täna siis ansambel AER plaadiesitluskontsert.

Homsest postitan taas oma taimejutte, kes viitsivad lugeda. Ma ise võin lõputult lugeda taolisi igavaid heietusi taimedest või vanameestest, kes kusagil metsas üksi elavad. Mul on sellise üksiku vanamehe hing.

No comments:

Post a Comment