Friday, December 28, 2018

Kirjutamisest

Üks luuletaja nentis (uhkusega hääles ja naljatoonil), et paljud teda inimesena ei salli, aga ütlevad, et kuradi hästi kirjutab. Minu jaoks vastuolu, kuigi öeldakse, et kirjaniku esimeseks eelduseks on tema halb iseloom. A mulle meeldivad need meeldivad inimesed palju rohkem. Kirjutagu või ärgu kirjutagu siis, aga tore on lävida ikka.

Üks lihtsameelseke küsis, kas mul ikka kopikas kenasti jookseb. Proovisin küll seletada, et praegu Paljasjalalt saan  ühe tasuta autorieksemplari ja siis ise ostan välja kümme eurot tükk (kui raha on). Sama hinnaga müün, tihti kingin. Sel viisil tuleb raha ju nagu ratsahobusel sitta. :) Tea, kas ta midagi mõikas. Aga Paljasjala või Apollo e-poes on 20 eurot  - kõik ilusasti rivis. Tuulutage aga oma kümnelisi.

Üks mutt (tõesti mutt) kargas Selveris juurde, tema kuuleb, et mina muudkui kirjutan ja kirjutan. Tema praegu ei viitsi, aga kui enam tööl ei käi, siis hakkab ka. Oo, seda olen palju kuulnud, et kirjutan, mis mina kirjutan, aga kui nemad ükskord hakkavad, siis hoidku piip ja prillid! :)

Aastaid tagasi kuulutas seesama mutt, et ta LUGES AASTA JOOKSUL LÄBI KAKS RAAMATUT!!! Pidi rõõmust lõhkema.

A mis ma siin hüppan, mul on mittelugemise perioode küll olnud, aga nüüd on tunne, et tahaks tasa teha. Tahaks ometigi arenema hakata.

Tänan kõiki, kes suudavad siin minusuguse grafomaaniahiiuga sammu pidada. On öeldud, et tekitab sõltuvust nagu tubakas, alko ja narko. Tere tulemast hämarasse sõltlaste maailma!

No comments:

Post a Comment