Thursday, November 8, 2018

Sõnaränd

Noh ikka ju käivad kirjanikud mööda raamatukogusid. Meil olid täna Olev Remsu, Reet Kudu, Tarmo Teder ja Pille Õnnepalu. Pillet tunnen Võtikvere aegadest, kuigi sel suvel meist kumbki ei käinud.

Tarmo Teder oli mul nimekirjas, keda lugeda, sest keegi feissaris väga soovitas. Kes, seda ei mäleta. Remsu Supilinna värke olen lugenud. Reet Kudu nime tean küll, aga lugenud pole midagi, aga nüüd hakkan.

Praegu on mul ootamas järgmised raamatud: Kärt Hellerma "Autogramm", Rupi Kaur "Mesi ja piim", Tarmo Teder "Ahistuse jutud" (autor soovitas) ja Reet Kudu "Pidupäevad võõrsil" (samuti autor ise soovitas).

Kõnelesin komplekteerimisbossile ka oma soovist Paljasjala luuleraamatute osas, aga ega siin eriti luulet loeta. Ta pani siiski kirja mõned, mida väga soovin. Ülle Adamsoni "Ideaalne hetk" ja Porovart Merily "Las lendan ma" ja teine veel, mille pealkirja ei mäleta.

Saab siis imet näha! Merily esimest raamatut olen ma tegelt lugenud. Ja Ülle raamatu kaanekujundus on jälle väga ilus. Seest on ka ilus.

2 comments:

  1. Lugesin täna Rupi Kaurilt "Mesi ja piim".
    Värskendav, ehe ja aus lugemine. Minule puges küll hinge ja kontidesse.

    ReplyDelete
  2. Mu kätele meeldib eriti kaanepaberi faktuur ja mesimummid. :)

    ReplyDelete