Friday, November 30, 2018

Jõululuuletus

No vaadake err.ee/luuletus, ma saatsin sinna kolm, nagu tohtis. Praegu just käisin kaemas. Sääl saab laikida ka, aga laikige ikka neid, mis meeldivad. Ega need rahvalaigid vist eriti loe. Ringhääling valib ikka selle, mis talle meeldib.

Eelmisel aastal osutusin Rain Kooli lemmikuks, sain temalt paki, aga ette minu salmi ei loetud. Eile sain ühelt mobiiliarendajalt sellise sõnumi:

Soovingi küsida, kas ma võin panna teie poolt kirjutatud luuletuse mobiilirakendusse nimega Luule? Rakendus on täiesti tasuta, ilma reklaamideta ja mina, ega ka keegi teine selle pealt kasu ei teeni. Minu suur soov on lõpule viia projekt, mida alustasin, sest esmane huvi selle vastu oli suur ja tundub, et app oleks inimestele igati vajalik. Teisalt tahan muidugi ka ise seda rakendust jõuluõhtul kasutada 🙂 Lisaks usun, et igaühel oleks uhke tunne, kui tema luuletusi Eesti kodudes jõuluõhtul esitatakse.

Jutt käib eelmise aasta luuletusest ja loomulikult ma lubasin.

Sel aastal kohendasin üht varasemat luuletust lühemaks ja kaks sündisid väga kähku ning valutult. Minu jaoks on tähtis, et poleks trafaretseid mõisteid kasutatud. Jõuluvanast ja päkapikkudest suutsin loobuda, aga piparkook läks küll sisse.

Aa jaa... Mitte ainult ärge lugege, vaid saatke ise ka!

No comments:

Post a Comment