Thursday, October 11, 2018

Pingelangus

Minu puhul avaldub see täieliku jõuetusena, halva enesetundena, vahel harva siiski ka kergendusena. Kunagi ammu õpetajana töötades avaldus see meil veerandi lõpus ohjeldamatu joominguna. Korra käis mul isegi lennumasin peal, pidin kodus voodis käe maha panema. Nüüd hoian alkoholist järjest kaugemale. Üldse ei huvita.

Ühesõnaga. Saime nüüd selle luuleürituse 3. novembril kaevandusmuuseumis paika. Eesti 100 jälle. Esinevad neli sarja "Eesti 100 luuleraamatut" autorit ja kirjastuse Paljasjalg esindaja tuleb ka kohale. Autorid on Saaremaalt, Tartust, Jõgevamaalt ja mina Kotinukalt. Kas pole mitte laiapõhjaline geograafia? Peaks küll uudiskünnise ületama, aga kohalik press näib mulle loiuvõitu. Aga võib-olla ainult näib.

Ja musitseerima saab meil imekaunis Kaarin. Harfil. See on küll täispank! Ma fännan Kaarinit täiega. Enne jõuan veel nende kandleorkestri kontserdil käia.

A see, kas ka mu raamat valmis jõuab, see ei eruta mitte sugugi. Kirjastaja ütles, et jõuab, küllap siis nii ongi. Kui ei jõua, loeme käsikirjast ette.

Tulge siis 3. novembril Kohtla-Nõmmele kohale, sinna kaevandusmuuseumi kell viis õhtul. Teie, kes te feissbukiüritust ei näe.

Teile, kes te kaugel maal olete, saadan niisama tervisi. Aga mu raamatuid saate kirjastuse Paljasjalg e-poest osta küll. Kindlasti saadavad teile ka maailma lõppu, kui te oma kümnelisi luhvtitate.No comments:

Post a Comment