Sunday, October 28, 2018

Oh sa jeerum!

Mulle ei öeldud, et koeral peab kaksteist päeva krae kaelas olema!!! Ma guugeldasin, et sisemised õmblused, niitide väljavõtmist pole üldse ja krae on SOOVITUSLIK. A on hoopis topeltõmblused ja niitide väljavõtmisega. Säh sulle!!!

Koer on juba rõõmus ja aktiivne ning krae eemaldamisest väga huvitatud. Näis, mitu päeva see megatorbik meil vastu peab. Täna ja homme on veel valuvaigistid ja täna õhtul alustame antibiootikumide kuuri. Kui kuts kraest jagu saab, siis lähevad püksid jalga. Usun, et need kistakse ka väga ruttu räbalaiks. Varun kohe mitu paari.

Mul on hoopis teine ettekujutus opi läbi teinud koerast. Et loomake lamab rahulikult ja mina käin teda silitamas ning annan rohtu, kuni haav paranenud. Aga ei! Hüpatakse ja karatakse nii, et vähe pole. Silmakesed rõõmsad peas. Eile olid küll veel nõnda kurvad.

Kolm inimest on täiesti kurnatud ning magamata. Kui kaks neist proovisid arsti nõuande põhjal kaelatorbikut tugevdada, vaatas koer neid nagu lolle: arvate, et lasen teil ennast kinni teipida või? Jobud.

Mõnda kohta õnnestus veidi tuunida.

No comments:

Post a Comment