Saturday, August 4, 2018

Tänan jälle

Vahepeal ma tänan oma lugejaid. Praegu just teengi seda, et te teaksite. Venemaalt on palju lehevaatamisi viimasel ajal. Mu armas mees naerab, et see on FSB, kes mind loeb... No mina hoidun poliitikast nii kaugele kui vähegi võimalik.

Andsin täna ära oma kaks raamatut, mis mul veel kodus olid. Nüüd on tühjus ja mul pole raha neid enam kirjastusest välja osta ning ma ei näe sel ka mõtet. Kui keegi tõesti lugeda tahab, siis ta ostab või võtab raamatukogust.

Muide, laenutuste pealt saavad kirjanikud autorihüvitustasu. Ma ise olen väga tubli teistele raha teenima, sest kannan kilode viisi raamatuid koju ja pärast tagasi. Kui te mind laenutate, siis teete mulle teene. :)

Oh täna on muide Võtikvere raamatuküla üritus ja Imbi reklaamis mindki välja (nii armas temast), aga polnud minust minejat. Kuumus tapab ja see herilasehammustus läks õige ebameeldivaks - paistes ja punane, sügeleb ja valutab. Hoidsin viinakompressi, nüüd hoian külmakotti peal.

Mõned inimesed rõõmustavad mind niiväga. Üks teine luuletaja, samuti Anneli, kellega oleme feissbukisõbrad. Hetkel näiteks tema.

Nüüd ma puhkan, laman ja loen luulet.

No comments:

Post a Comment