Sunday, July 1, 2018

Vabandamine

Vat juhtub vahel nõnda, et mõtlematult solvad või pahandad kedagi. Üldsegi mitte meelega, mitte pahatahtlikult, vaid lõõpides ja sõnu loopides. Minul aeg-ajalt tuleb ette ja seepärast võtan nüüd avalikult ning ülemaailmselt vabandada.

Jaaniajal oli feissbukis postitus, millel üks mu endine koolipoiss, nüüd juba tore ning tähtjas mees, sõpradega tule ääres. Inimesed olid leekide taga ja nii jäi mulje, justkui kaks peenikest tulekeelt väljuksid just selle minu tuttava mehe ninasõõrmetest.

Olin enda arvates vaimukas ning kommenteerisin:  "Appi! Sa oled tuleohtlik mees, leegid ninast väljas!" ja märkisin mehe nimepidi ära. Tema ei vastanud midagi, aga mõni tegi hahahahaaaa. "Tuleohtlik mees" kõlab minu jaoks eriti tunnustavalt, et mitte öelda seksikalt.

Sinna see asi jäigi. Ja äkki jooksis postitus mulle taas uudistevoos ette. JA MIDA MA NÄGIN???!!!
Sekkunud oli üks VÄRVIKAS JA HARITUD VANADAAM minu sõbralistist, kahe kuulsa tütre ema, kellesse asi poleks üldse pidanud puutuma. Ta ikka kommenteerib nii, et vahel jääb suu kauaks ajaks lahti.

Seekord lausa inetult ning pahatahtlikult. Olin väga hämmeldunud. Kustutasin oma kommentaari ja peitsin vanadaami oma. Ma isegi ei tea, kas seda peidetud kommentaari saadakse näha, sest ma pole varem millegi taolisega kokku puutunud.

Ja nüüd mulle tundub, et olen poissi ja ta ema (kes on muidu mu suur fänn) pahandanud. Aga noh, mulle tundub ka palju rohkem, kui tegelikult olemas olla võib. Loodan parimat.

Oleme ikka sõbrad edasi, Tiiu!

No comments:

Post a Comment