Sunday, July 8, 2018

Juhhõissa pulmad!!!

Nagu ma ei teaks...

Aga ikkagi. Kleidi ostsin juba ammu, Maria tuli spetsiaalselt koju mulle meiki tegema. Kimbu koostasin ise. Ei-ei-ei, mina ei abiellunud, meid kutsuti pulma. :)

Kimp sai ilmatuuhke - naistenõges, hõbeleht, vesikanep, kuningakepp, pojengid, enelad, lupiin, kurekellad, hosta poollahtised õisikud, õitsev päideroog ja ja pikad triibulised kamm-sooheina lehed üle kõige kaardumas. Midagi oli veel, aga või ma siis mäletan.

Nooh, sõitsime siis sinna pulmatallu, mis mulle iseenesest väga meeldis, sest palju kivisillutist oli maas, hea kontsaga klõbistada. Oh jumal ja seal oli see pulmaisa või kes iganes, hakkasin juba vaikselt halba aimama.

Pruutpaar sõitis kohale Buickiga ja pruudil oli väga ilus kleit. Täispunktid. Ja kohe miinuspunktid korraldajale, sest ei mingit muusikat seks puhuks, kui pruutpaar tähtsa laua juurde kõndis, kus ametnikutädi paar olulist sõna ütles. Ümisesin natuke Wagneri "Lohengrini", sest Mendelssohn ei tulnud mitte meelde. Praegu küll tuli, aga nüüd jälle ei tea, kus noot on.

Siis oli veidike molutust ja vahuveini joomist ja tammeistutust. Tahtsin koledasti juba süüa. Ma tean, et see veinitilk põhjustab edasise halva olu ning peavalu (mis täpselt nii sündiski). Lõpuks saime siis laua taha ja mind appsaluutselt enam ei huvitanud, mida see õhtujuht sinna mikrofoni seletas, hakkasin lihtsalt singirulle sisse vuhtima.

Saate aru, asi algas kell neli ja pool seitse olina ma sellest pidevast mölast, millest rahvas omakorda üle rääkis, täiesti oimetu ning koju me tulimegi. Sest mu armas mees ju teab, et kui veel oodata, siis on minuga täitsa jama, siis ei kannata üldse sõita. Siis on oksendus ning nutt ja hala.

Ilusale pruutpaarile aga pikka ja õnnelikku elu!


No comments:

Post a Comment