Wednesday, June 13, 2018

Rahateema ja muu ägin

Öäk! Üks kirjutas jälle feissaris, et ohh, kui seda raha rohkem oleks. Ja siis jagatagu seda rahapuud! Ja kui saaks õhtul panna rahakoti laadima! Ilgelt närvi ajab!

Einoh, mida mina siin pirisen, mul ju töövõimetustoetus - raha nagu ratsahobusel sitta. Eluaeg õpetaja priske palga peal nuumatud.

Seni, kuni pesumasin töötab, seni vahutan siin. Siis viin pesu rippu ja suundun lillepeenrasse.

Feissaris kommimisest:


  • Kui tahad kommida, siis kõigepealt reageeri postitusele, soovitavalt laigi. Olen vahel eksinud selle vastu. Kui postitus esineb küsimuse kujul, siis pole laikida vaja, võid kohe vastama hakata. Kui postitus ei meeldi, on kõige targem ignoorida, mitte õiendama hakata. Siis see jada ei lõpegi.   • Eriti rõve on, kui su postituse all hakkab keegi oma juttu ajama, postitusest üldse välja tegemata.  • Ma jään selle juurde, et tuntud inimese "näpp nii, näpp naa" postitus või lauseke saab rohkem tähelepanu kui tundmatu postitaja hea pilt või sõnum. Püüan siin oma panuse anda viimaste kasuks.   • Negatiivse sisuga postitusi ei peaks jagama, saasta poleks vaja võimendada, aga mõni on kohe selline. Kellel homoteema, kellel pagulased, kelle metsaraie pidevalt hambus. Loomakaitsjad on omaette kategooria. Mis nende luigepoegadega oli siis lõpuks? Ikka polnud inimese tapetud? Mitte, et ma vägivalda tolereeriksin.  • Siis on selliseid sõpru, kes sust mitte iialgi välja ei tee, aga jutu sees mainivad, et ma feissbukist lugesin seda ja seda. Sihukesed kiibitsejad. Mina hindan ikka avalikke inimesi rohkem.

Essand, kui palju targutamist! Sorry! Lähen viin nüüd pesu rippu! Süda sai kergemaks. :)

No comments:

Post a Comment