Tuesday, June 12, 2018

1414

Nii palju on mul koos käesolevaga blogipostitusi. Ingli number. Selline kombinatsioon ütleb, et inglid on lausa füüsiliselt lähedal ja täidavad su soove, aga soovidega tuleb ettevaatlik olla. Soovidega tulebki alati ettevaatlik olla, sest need võivad täituda. Sama lugu on unistustega. Täitunud unistus pole enam mingi unistus. :(

Soovige siis mu postituse pealkirja nähes. Ega neid numbrikombinatsioone väga palju näegi, millal soovida saab. Ma näen üksnes vist vaid autoga sõites auto kella pealt. Rohkem küll ei tule ette, kodus on kõik kellad seieritega. Aaaa, arvutis näen ka ju. Ja soovin ikka ja alati. :) KUI tähele panen.

Ja soove ei tohi loomulikult valjusti välja öelda, seda teate niiehknii.

Täna tegin ma nõidust ja see töötas. Valget maagiat ikka. Esmakordselt töötas, varem pole abi olnud. Kusjuures ma ei tea, kas sellest tohib rääkida. Oletame, et tohib.

Kui midagi on kadunud, siis too õuest väike lapik kivike, pane see varjatud kohta ning peale aseta kaks ristatud tuletikku. NÜÜD LÕPETA KADUNUD ASJA OTSIMINE JA TA TULEB ISE SU JUURDE. Varem või hiljem. Täna tuli paarikümne minuti jooksul, aga üks kadunud asi pole siiani tulnud. :)

Selles mõttes tuleb, et leiad käigupealt.

No comments:

Post a Comment