Monday, May 28, 2018

Sitad mõtted

Teadjanaised (keda ma tegelikult eriti ei salli) kõnelevad, et miski mädakuu olla praegast (taevas), et toob halbu asju kaasa. Toob-toob. Hommikul pärast eriti jamasid unenägusid ärkan kohe ärevusega ja see kestab poole päevani. Võtan tablette ja teen kõvasti aiatööd. Mure mureneb mulla sisse.

Selgub, et õuekaevu pump jupsib. On vaja uusi polte ja parandamist. Homme. Aga mul on tarvis õues vett, millega kasta ja ennast pesta, sest poole aiatöö vahel ei lähe ju õmmetigi duši alla. Tõin siis endale ämbritega vett õue.

Mõned asjad kasvavad üle pea. Lähen närvi, kui miski mu kontrolli alt väljub. See konnatatar sauna juures ajab ilgelt võsusid, map oska muud teha, kui niitmise ja väljakiskumisega taltsutada. Vaarikas samuti. On kartulivagudes ja igal pool. Kui ta sel aastal ka valmida ei jõua, siis kaevan välja.

Ja siis kui ma pahaaimamatult oma sauna nurga juures muru niidan, väga nappides stringides, aga ilusas rinnahoidjas, tuleb ÜKS MEES. Mis sest, et väga tuttav mees, aga tänapäeval ei tule ükski täie aruga inimene sulle ette helistamata koju. A mõni tuleb ja küsib veel eriti lolle küsimusi. Vana inimene, mis sa tahad tast saada.

Mul on igatahes kohustuslik valge stringikolmnurk nimmepiirkonda sisse päevitunud. Tulgu see nahavähk, suurt vahet pole ju, milline tuleb. Vahel hakkab selline trevooga, et roni mööda seina üles. Kui ma mõtlen, mis siis saab, kui ma enam ei jaksa. Saaks ikka jala pealt surra. Aamen.

No comments:

Post a Comment