Monday, April 30, 2018

Vastuvoolu

Olen jah peavoolu vastu ujuja, järjest selgemaks saab. Täna siis need nõiad! No üldse ei huvita. Täielik ignorants. Kui keegi lõkke süütab, siis küll kiidan heaks. Maituli või nii, aga no mis jutt: naine lendab alati, aga kas tiibadega või luuaga, see oleneb mehest.

Kole palju lolli juttu ikka inimesed ajavad suust välja. Feissbukk on see lolli jutu avalik taimelava. Seal ma hoian end reeglina vaos. Siin vahutan ja ei ürita kellelegi meeldida. Keda ei huvita, ei ava juba ammu minu blogi.

Mu peaidee täna oligi see nõiateema. Veel kakskümmend aastat või rohkemgi tagasi riietasin oma tütrekese küll väikeseks nõiaks - tal oli väga mitu kleiti ja seelikut seljas. Sai ilus fotogi tehtud, mis nüüd eiteakus, aga siis kasvasime mõlemad teemast välja.

Võib-olla peaksin eneses pisut tolerantsi arendama? Teatud aegadel olengi hulga sallivam, aga aeg-ajalt suht tõre. Hetkel on tõreduse periood.

Samas kannan loosungit, et armastus ja head teod on kõige olulisemad asjad maailmas. Mine võta nüüd kinni! Eks vastuolulisus on lihtsalt üks inimlikke omadusi.


No comments:

Post a Comment