Friday, April 13, 2018

Selgemaks saavad silmad

Eile sain autorieksemplari kätte - minu tuliuus luulekogu "Selgemaks saavad silmad" kirjastuselt "Paljasjalg". Kole ruttu ikka, jaanuaris oli alles eelmine, aga ega see põle kirjastuse süü. :) Olen lubanud nüüd pausi pidada. Autorieksemplar küll käes, aga leping veel alla kirjutamata ja mul pole raha ka lähemal ajal raamatuid välja osta. Eks siis hiljem. Aga raamat muidu meeldib. Apollo e-poodi läheb ta millaski niiehknii.

No ja muidugi olin ma sellest kõigest eile nii üles pekstud, et kulus topsitäis jäätist kirsilikööriga ja peavalupill ning muid tablette. Magama jäin, aga pool viis ärkvel. Panin oma Canoni patarei laadima, et päikesetõusu pildistada. Korraks juba paistis puude vahelt, aga kadus jälle.

Ja Triin  Soomets Tiit Borniga ka veel eile lisasid emotsioone. Triinu luule kõnetab ja viimane laul oli enne kuulmata, aga ma ei mäleta pealkirja ka nüüd enam. Katsun juutuubist otsida.

Mu ema oli varajane ärkaja kogu oma elu ja tsiteeris Beethovenit: "Kuidas saan mina magada, kui koit idas heliseb!" Maitea, kas see oli ikka täpselt nii ja kas see oli ikka Beethoven, aga ma saan muidu magada küll, helisegu seal idas või kustahes mistahes heli.

Küllap suigatan veel, aga pean vaatama, et kella kaheks juuksurisse jõuan. Ja täna tuleb Maria! Veiniga. Küllap meil saab lõbus olema.

No comments:

Post a Comment