Tuesday, April 3, 2018

Ostke mind!

Aga seda juttu "Hea meremeeste Hoidja" ma küll polnud lugenud. Vannun. Sellist ma poleks unustanud. Sellist, kus hea meremeeste Hoidja ostab jumala käest tuhat tessatini meremeeste taevast Atlandi kohal ja maksab rubla tessatinist. 

"See põle kallis kedagist ja saarte kohalt ma pidin ta ju ära võtma. Muhulased aavad all lorajutte, hiidlastest põle mitte rääkidagi, see kostab puha üles ja mis taevas ta siis enam on. "

Halleluuja! Saatsin käsikirja kirjastusele, seega ilmub mul nüüd kolmas raamat sarjast "Eesti 100 luuleraamatut". Grafomaaniageen on kole asi, aga midagi pole parata. Mul saab sarja sees olema oma triloogia! Hahaha! :) Nagu ma ei teaks, et paljukirjutamine pole veel hästikirjutamine.

Aga ostke siis mind ometigi! Ikka kulla hinna eest. Apollo e-poes on müügil "Elu on rong" ja "Hopsti üle vikerkaare" - hind 19 euri. Nii kõrgelt hinnatakse kõiki selle sarja raamatuid. Ja muide - selles vikerkaare raamatus on jutte ka, aga te olete neid lugenud, on mul blogis ka - Vana Indiaanlase lood. Luuletustest on vähesed blogis rippunud.

Mul on endal ka veel paarkümmend vikerkaareraamatut alles ja kolm esitlust ootamas. Mina ostan ja müün kümne euroga, sentigi endale saamata. Oh kui ohvrimeelne! :)


No comments:

Post a Comment