Sunday, April 8, 2018

Mul on kaks jälgijat

Meenub see feissbukis ringelnud nali mingi veidi kahtlase tegelase foto juures (tsiteerin mälu järgi, seega võimalik, et ebatäpselt, kuid loodan, et MÕTE ikka säilib): "Mul pole küll feissbuki ega twitteri kontot, aga on juba kaks jälgijat - üks on mu arst ja teine vist politseinik."

No mul on sama seis!!! Kui blogijatel on sadu ja tuhandeid jälgijaid, siis minul on kaks. Ja ma olen äärmiselt õnnelik nende üle. Palun jälgige mind ikka! :)

Tunnistan, et tore on olla nišitegija, vaikselt toimetada, aeg-ajalt saada märke, et keegi on mu avastanud ja selle üle üllatunud. Ma pole kellelgi avalikult hambus hurjutada ega haukuda. Annaks jumal, et nii jääkski.

Vat eks see ole ka, et mu tervis hammustab suuri tükke mu elukvaliteedist. Olen seda lauset juba kord kusagile kirja pannud. Pikki sõite ei talu, seega jäävad nii mõnedki tutvused tulemata ja tuntus olemata, aga las ta jääda.

Niiehknii tuleb see, mis peab.

2 comments:

  1. Tere! Keegi jagas FB-s Sinu naistepäeva luuletust. Täitsa minu moodi luuletus oli :) Selle läbi avastasin ka Sinu blogi. Seega alles hiljuti. Ahmisin kõik postitused paari päevaga endasse :) Avastasin rõõmuga, et oleme ühe kandi inimesed ja nii mõneski mõttes sarnase mõtte- ja tundemaailmaga. Jõudu ja rõõmu Sinu tegemistesse!!!

    ReplyDelete
  2. Aitäh endast märku andmast! Tänan tagasiside eest! Sulle samuti kõike head! :)

    ReplyDelete