Tuesday, April 17, 2018

Katteta lubadused

Kuigi ma ütlen, et alati võib ümber mõelda. Katsun ise ka vähem lubadusi anda endale ja teistele. Minust ongi jutt. Pärast eelviimast luulekogu lubasin, et enam ei kirjuta ja siis tuli veel üks. Nüüd lubasin jälle ning avalikult, aga uus luulekaust on juba käibel. Minuga on ikka väga halvad lood. Äkki avaldamise saaks pidama? Kirjutada ju võib ja blogis ning feissbukis üles riputada, aga ehk neist luulekogudest tõesti praegu piisab?

Mul on see lugejate sihtgrupp suhteliselt väike ja tüdineb lihtsalt ära.

Täna esitles SAJA LUGU Viru Keskuses raamatut ja näitus oli ka püsti. Nägin ka oma fotot ja ehmusin algul päris ära, sest pilt on taotluslikult väga naturaalne, ei mingit kortsude silumist. See oli teada ju! Nüüd hakkan harjuma ja oskan fotot ilusaks pidada, eriti silmaümbruse kanavarbaid. Need näevad välja nagu hästi pikad ripsmepikendused. :)

Und pole, tabletid neelatud.  Homme algavad SAJA LOO proovid, milles ma ei osale. Ei oska isegi kurvastada mitte, sest ma ei kujuta üldse ette, et võiksin sõita Tallinnasse, ööbida võõras kohas (kus?), tõusta hommikul vara ja olla päev otsa jalgel. Ja nii kolm päeva!!! Mõeldamatu.

Kui midagi toimub lähedal, siis saan osa, aga alati mitte. Täna näiteks kinno minna polnud võhma. Võib-olla pole ka päris minu film see "Portugal".

Oh ja kui keegi tahab mulle oma reisimuljetest rääkida, siis ma väsin juba eos ning keeldun kuulamast, aga mõtetes saan ma kõike ja kõikjale. Mõte on võimas relv.

No comments:

Post a Comment