Sunday, February 25, 2018

Pärast pidu

Ikka jätkuvat virin ja kombetus, väitis Imbi. Et niipea, kui feissbuki lahti tegi, hakkas peale. Ma jätan oma infovoos nõmedad kohad vahele, märkan meelega ainult head ja laigin seda.

Kiluleib on muutunud viimastel aastatel Eesti Vabariigi väga reljeefseks sümboliks. See on vahva. Kõigile taskukohane. Oli meilgi eile taldrikutäis imemaitsvaid. Anne tehtud. Tänaseks otsas. Tõsi, sai pisut palju söödud.

Külalised tegid päeva heaks. Pidulikumaks ja rõõmsamaks. OMAD on väga olulised. Pärast oli aega küll teleka ees vedeleda ja kõik presidendi kätlejad ära vaadata. Huviga. Tuttavatest olid nagu ikka Heli - tema on ALATI. Siis Piia ja Mehis ja oma lapsed. Ülejäänud olid ka suures osas tuttavad, sest neid on ju teleekraanil või kontserdilaval nähtud. :)

Ei olnud meie jaoks ka kontsertosas midagi hullu. See kole unenägu vast natuke. November ikka november, aga meie olime juba varem novembrimeelt.

Tõrvikurongkäik ja Lätti sõit polnud meie teema, aga mõtlesin küll, et näe - kõigile midagi.

Helen Sildna pidutses Narvas. Väga meeldib see tema Narva-lembus. Kahe käega toetan.

Pean vist ikka ise paljajalu võtma ja hakkama käima külast külla ja linnast linna ning kuulutama: "Parandage meelt! Hoidke kokku!"

Mitte ei viitsiks.

No comments:

Post a Comment