Saturday, January 20, 2018

Vikelkaal on loheline

Kord  tansu- ja laulupeo ajal küsis reporter ühelt väikeselt poisilt: "Mis värvi on vikerkaar?" Kas oli mingi vikerkaareteema seoses peoga, ei mäleta. Lapsel aga r-i hääldamisega raskusi ja nii ta siis vastaski: "Vikelkaal on loheline."

Aimar laseb mul kuulsat lauset aeg-ajalt lausuda, sest ma tegevat seda väga tõetruult.

Mul on nüüd laual hunnik erkrohelisi luuleraamatuid "Hopsti üle vikerkaare". Kirjastus Paljasjalg andis välja. Minu teine raamat neilt sarjas "Eesti100 luuleraamatut".

Jagasin just kirjastuse postitust raamatu kaanepildist oma ajajoonel. Feissbukiliiklus on puhkepäeval vaiksem. Ja ma olin just postitanud foto selili magavast Mörkköst! Kaks postitust järjest on palju, aga see oli puhtalt kokkusattumus.

Pealegi, kellele koer, kellele luule... Raamat on välimuselt küll VÄGA MAGUS - heleerkroheline kaas ja kaanefotol roosipõõsas, maani kleidis naine valge päevavarjuga (nägu pole näha). Tõeline roosamanna. Taotluslik.

Aga kaante vahel on okkaid küll, seda ma teile luban.

Mul on veel alles 49 raamatut ja ootamas 3 esitlusüritust - 22. jaanuaril Kohtla-Järvel, 15. veebruaril Iisakus ja 6. märtsil Kurtnas. Kes tõesti tahab raamatut, tulgu nendele üritustele või võtku minuga kontakti. Nad müüvad ju kirjastuses ja poes 20 euro eest! Väikest raamatukest. Mina sain osta poole hinnaga. 10.-

Nii ma ka müün. Vahelt midagi ei tee. :)

3 comments: