Sunday, January 21, 2018

Ikkagi piim ja nisujahu

Mitu päeva tunnen, et organism vajab mingit konkreetset toitu. Isutab, aga mille järele, ei saa aru. Proovisin brokoli ahjvormi hallitusjuustuga. Ei olnud see. Ei olnud ka wakame salat. Pigem ajasid iiveldama.

Ja siis saabus selgus! Täna hommikul. Ma tahan pannkooke ja piima! Lihtsalt KOHUTAV pannkoogi ja piima isu on. Nüüdseks juba rahuldatud. Sõin ja jõin ning tunnen end hästi. Kahtlustan, et Vilma pannkoogisegu sisaldab naatriumglutamaati, seda salakavalat ainet, mis kõik toidud nii maitsvaks teeb.

Võiksin paki pealt vaadata, aga ma ju loomulikult ei viitsi, sest mu kõht on NII täis ja ma leban läppariga voodis.

Võta nüüd kinni! Minu 0 grupi veri - vana veri, küttide ja korilaste oma - peaks nõudma liha ja juurikaid. Piim ja teraviljatooted on pigem vastunäidustatud. Samas olen piima ja nisuga üles kasvanud. Organism on ilmselt harjunud.

Tean veel vähemat ühte sama veregrupiga inimest, kes sööb ka muudkui piima ja küpsiseid. No ma ei söö pidevalt, aga viimasel ajal on mitut puhku need piima- ja jahusööstud käinud.

Nojah, aga võrreldes aastatetaguse ajaga on see minimaalne. Siis ma küpsetasin ise pidevalt moosi- ja kohupiimakooke, kaneelisaiu ning pitsasid. Nüüd mul pole aastaid enam nisujahu kodus olemaski.

Nüüd on mul küülik külmkapis ootamas teisipäeva, mil Brüsseli laps külla tuleb. :)


No comments:

Post a Comment