Thursday, January 18, 2018

EV100 Sünnipäevakutse

Guugeldage ja te leiate lehe, kuhu oma foto lisada. NAERATAV. Iga foto ei sobi ka. Oleneb suurusest. Ma proovisin mitu korda, kuni selle õige leidsin, aga see oli ammu. Nüüd on üle 1250 pildi juba üles laetud. Ida-Virumaa on 4. kohal fotode arvult. Harjumaa, Tartumaa ja Pärnumaa järel.

Täna ma vaatasin VÄGA KAUA seda pildirida. Oli kvaliteetseid fotosid, oli ilusaid ja hingestatud inimesi, oli häid võtteid ja oli ka niisamapilte. Tuttavatest nägin vaid Reenit, Terjet ja Lainet. Lainel oli see tobe pilt - kahe tutiga müts peas. Noh temast on ka NII palju klantspilte, et ta võib endale seda luksust lubada. Postitada niisamapilt.

Huvitav oli vaadata. Eriti huvitav oli siis, kui oli huvitav pilt - erilise nurga alt võetud, paeluv ilme inimese näol, üle ääre voolav rõõm või mingi atribuut (pill, jalgratas, lemmikloom jne) või stseen (jalatõsted või tansusamm või...)  Üks jäi meelede sellega, et naine demonstreeris kõike mida ta endale külge keevitanud oli - punaseks värvitud juuksed, ripmepikendused ja tätoveering käel. :) Aga ROHKEM sellel pildil polnudki.

Samas üks vanatädi pojengikimbuga kõneles VÄGA palju.

Pole udust aimugi, mis algoritmi põhjal see pildirida jookseb. Ükskord lihtsalt lõppes, jäid vaid sinised ristkülikud. Ma lähen vaatan vist veel.

Muud ma täna ei tee...

www.ev100kutse.ee


6 comments:

 1. Jaa, sind ma nägin ja kiitsin feissbukis ja jagasin seda tabelit, mida sünnipäevakutse ise postitas.

  ReplyDelete
 2. Jaa, ja mina olen ka seal kusagil teiste ilusate ja toredate vahel ;)

  ReplyDelete
 3. Jah, muudkui ootasin, aga mitte ei näinud. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ju ma siis ei ole näitamist väärt :( Haa!

   Delete
  2. Hehehee! Juhuslik valik on vist selle nimi. :)

   Delete