Monday, January 1, 2018

Ei pannud tähelegi

Seda, et uue aasta saabudes hümni ei mängitud. Priit Hõbemägi (oli ikka tema?) peab seda riigi allakäigu alguseks. Küllap tal on õigus. Imbi Paju manitseb, et me üksteist armastaksime ja seda välja ütleksime. Sõnal on jõud. Tal on õigus. Ja et haldusreformist ei räägita. Ei räägita jah. Viljad alles valmivad. Küllap need saavad kibedad olema. Oleme juba natuke maitsnud.

Väga kurioosne lugu, aga me kuulasime Ljube "Davaj, najarivaj", kui president juba kõneles. See ka näitab midagi. Ükskõiksust või väsimust või... lihtsalt seda, et hea lugu on. Soovitan juutuubist kuulata. Seda videot, kus on palju naisi. Vat ma olen ka üks nendest. Võin muusikast samuti pöördesse minna.

Kolm tundi järjest paukus ilutulestik - kell 11 Moskva aja järgi, kell 12 Eesti aja järgi ja kell üks ilmselt siis Kesk-Euroopa aja järgi. Koerake ei liigutanud selle peale kõrvagi. Aga täna, kui Aimar sae käima tõmbas, pidi hulluks minema. Võta nüüd kinni!

Mina tunnen end halvasti, väga halvasti. Mingi sisemine häda ja vaev. Ei saa aru, kas see on magu või midagi muud.

Ikkagi sai üle söödud. Kuigi ma ei plaaninud. Täiesti kogemata ja märkamatult. Ise selleks midagi tegemata. Tasapisi koguneb neid kommikarpe ja siis söödki.

Küllap tuleb siis vaevade ja valurohke aasta.

No comments:

Post a Comment