Thursday, December 28, 2017

Meeli saab hädas olema

Tundub, et päälkirjad hakkavad saamagi nüüd kommentaaridest võetud. :) Meeli, sina ära lase end sõltuvusse meelitada (oh näete - Meeli ja meelitama) sellest lorast, mida ma kirjutan. Tule parem mõni päev külla ja räägime nagu naine naisega. Koer sul vaatamata ja puha!

Ettevaatust, katsikulised! Kutsikas hüppab, kuigi ma ei luba. Eriti nüüd plusskraadidega on ta käpakesed mittepuhtad. Eile avastas, et saab muru sees kaevata ka. Mulda lendas terrassile. Ajasin augu kinni ja ladusin kivid peale. Muidu meeldivad plusskraadid väga, aga ma sooviksin, et mu majaesine ja koer puhtad püsiksid.

Aga ma tahtsin rääkida Amast. Tutvusime ühel suvel Võtikveres. Vahetasime raamatuid. Ama elab Stockholmis ja tegeleb tuhande asjaga - õpib ja on õppinud keeli, laulab, näitleb, reisib loomulikult ja kirjutab. See on vaid murdosa. Ja pole mind unustanud. :) Kuigi tal on kole kiire pidevalt. Minul on jälle hirmus aeglane. Olen kohe meelega aeglane ja jätangi pooled asjad (või enamuse) tegemata. Täna on kontsert. Me ei lähe. Juba seepärast, et ei taha raha anda. Õieti põlegi teist.

Tahaksin teada, kas Ama mu saadetud raamatu kätte sai. A ta oleks ju siis meilinud. Post liigub pühade ajal ilmselt aeglaselt ja mõned raamatud ongi kaduma saanud. Soome saates näiteks.

Oh jumal küll! Täna on veel vaba ja aeglane päev, aga homme ja ülehomme tuleb see ball ja aastalõpukontsert läbi teha.


1 comment: