Thursday, November 2, 2017

Kofikann

Imeline hingedepäev! Jõhvi raamatukogus esinesid täna Indrek Koff ja Tuule Kann. Mul läks pisut kiireks. Poole tee peal märkasin, et, kurat, kingad oleksin ikka ka pidanud ära viksima. Porised, raisk!

Ja poole kandleloo pealt meenus, et, kurat, suu värvisin küll veripunaseks, aga SILMAD JÄID TRIIBUTAMATA! Tühja kah! Vaatasin enne peeglist ja midagi ei tundunud valesti.

Mu mõtted olid küünalde juures, et ma need enne kodust lahkumist ikka ära puhuksin ja ahjusiibri kinni paneksin ja pesu masinast välja võtaksin.

Ühesõnaga. Juba alustuseks mängis Indrek Koff flüügelhorni ja Tuule Kann mingit hiina puhkpilli, mis meenutas pisut plokkflööti. Lugupeetud kirjanik ja tõlkija luges oma tekste VÄGA karismaatiliselt.

Lõpetuseks me laulsime koos "Ma tahaksin kodus olla". Tuule õhutusel ka selle salmi, kus Päts on president ja Laidonär juhatab väge. Super! Su tervitused andsin edasi, Erik! Need võeti väga soojalt vastu.

Nüüd ma manustan endale maitsvat porgandi-ingveri-mee püreesuppi ja varsti jätkame hingedepäeva turneega. Toilasse Lead ja Tiitu kuulama.

Olgu te hingekesed hoitud ning rahul!

2 comments:

  1. Ikka väga hea on Sind lugeda, saab teada, mis maailmas toimub :)

    ReplyDelete
  2. VÄGA väikeses maailma osas, Meeli! VÄGA väikeses. :) Aga igal pool elatakse. Mitte ainult metropolides.

    ReplyDelete