Tuesday, September 19, 2017

Müüdud

Kõik algas blogist. Arvasin, et rahuldan sellega oma kirjutamisvajaduse ja asi ants. Ei läinud nii. Tuli esimene paberraamat. Arvasin, et kirjutan ühe paberraamatu ja asi ants. Ei läinud nii. Kirjutasin teise, kolmanda, neljanda ja viienda.

Ise andsin välja. Kulka, vallavalitsuse ja sponsorite toel, aga polnud ISBN-i ega müünud poes. Üldse ei tahtnud avalikku haukumist ja hilisemaid allahindlusi ja bla-bla-bla...

Esitluspeod olid toredad. Sai sööki ja jooki ja priimat pannkooki... Inimesed küsivad siiani, et millal järgmine esitlus tuleb, aga võhm sai otsa.

Kuues raamat - mõistagi luulekogu - tuleb kirjastuselt Paljasjalg. Kes on huvitatud. Eile vaatasin, et polnud veel kirjastuse e-poes müügil, aga pidi tulema. Ma ei tea, kus nad müüma hakkavad. Raamatupood Puänt Pärnu maanteel olevat üks. Küsige poodidest võ kirjastuselt.

Mind ei huvita ka. Ma tõesti ei jaksa ise enam sellega tegelda. Igatahes olen ma nüüd avalik. Küllap tuleb ka allahindlus ja muu, aga mul kama kaks.

Mul on nüüd oma rongiraamat. Õigemini RONGSEE raamat. Mu armas väimeespoeg oli see, kes väiksena arvas, et raudteel sõidab rongsee, kuna laulus ju lauldi: "Rongsee sõitis tsuh-tsuh-tsuh..."

No comments:

Post a Comment