Friday, June 16, 2017

Turvaaugud

Ma olen väga turvatud naine, sest mul on valvekoer. Ükspäev panin pesu kuivama, kui kuulsin valvekoera haukumist. Tõstsin pilgu ja nägin uskumatut pilti - üks mees oli koera alas ja pareeris parajasti jalgrattaga valvekoera, kes ei paistnudki väga kuri olevat.

Esmane mõte oli, et kes mind nüüd siis kaitseb, kui juba läbi ketikoera tuldud? Ja mehele ütlesin algatuseks kohe, et ta on väga julge. Tema vabandas, et lihtsalt ei näinud, sest koer oli kuudis. Koer ka ei näinud/kuulnud, sest oli ju kuudis. Mõlemapoolne möödalaskmine.

Juhatasin siis mehe õigele teeotsale ja tänasin jumalat, et oli jahe ilm, et olin riides, aga ega sellaga asi lõppenud, sest täna on ju soe ilm. Niitsin muru, seljas vaid bikiinid. Keda mu bikiinide kirjeldus ei huvita, jätku see osa vahele.

Mu bikiinideks on nimelt väga napid mustad pitsstringid ja must pitsrinnahoidja. Stringid seetõttu, et ma soovin pruune kanne ja rinnahoidja hoiab väga hästi, kuigi on antiik. Miks mulle kallid bikiinid? Rannas vedelemas ma ju ei käi ja ujumiseks on korralik trikoo. Laps võimaldas.

Valvekoer oli sooja ilma tõttu teisaldatud jahedusse. Äkki sahises õuele üks auto. Jäin paigale. Õnneks oli oma mees. Mõne aja pärast jälle auto. Tegin käega žesti, et oodatagu ja sammusin hõlsti järele. Autos verinoor ja pruunisilmne väga lõbus poiss, keda geps minu õuele juhatanud tööstuspargi pumplat otsima.

Saatsin ta kahjuks tühjade kätega minema. Sai isegi aru, et seda pumplat ta mu õuelt ei leia.

No comments:

Post a Comment