Tuesday, June 6, 2017

Mis valemiga?

See blogilugemine täpselt käib? Praegu on rohkem lehevaatamisi kui eales enne. Ja puha Eestimaa pinna pialt. Mind need suured numbrid ainult rõõmustavad, aga samas nagu tekiks kohustus, et peaks nagu midagi asjalikku kirjutama..., aga ma ei tee väljagi ja jätkan ikka oma võtmes.

No vaatasin feissbukist üht vana videot, kus üks näitleja kõneles ja üks laulja laulis. See lauljanaine on mu feissbukisõbergi, aga näitlejamees on nüüdseks loojakarjas.

Ja ei tõusnud mu sõrmeke laikima. Kuigi lahkunust halba ei räägita, aga no kuulge, kui mees ikka muudkui rõhutab, et ta pole joodik ega pätt olnud ja publik seepeale muigab... Ja et tema ei valetavat kunagi. Ära siis valetagi. Nagu me ei teaks, KUI palju sa joonud oled.

Ja ülbe ka veel. Et tema käratab võtteplatsil grimmeerijatibidele: "Vait, raiped!", aga järgmises lauses tõotab, et armastab eranditult kõiki naisi. Jäigi mulje, et ikka end elu jooksul natuke peast pehmeks joonud. Rauga juttu rääkis ja rauga habe oli ees kah. Ise minuvanune. Nagu teate, pean mina end VÄGA NOOREKS. :)

Ma hindan selle näitleja rollisooritusi kõrgelt, aga ta hooplemine ajas kopsu üle maksa küll. Võib-olla seepärast, et üks õhta kuulasin Plekktrummis Nora Pärti. Egas Nora Pärt ole muidugi näitleja - lihtsalt väga intelligentne naine. Ei mingit suurustamsit või eputamist, kuigi põhjust oleks, kui mees on maailmakuulus. Tõeliselt targad inimesed jäävad alati lihtsaks ja tagasihoidlikuks.

Aga see näitleja puhaku rahus!

No comments:

Post a Comment