Friday, May 19, 2017

Totaalne igin ja vigin ja virin

Ma löön ka omalt poolt kaasa.

Ühed kiunuvad, et kole kuum on ja teised sõimavad, et mis te ulute, ise tahtsite sooja. Aga no kolepalav on tõesti. Südamehaiged ja lihtsalt minusugused vanamutid ei kannata välja. Kaks tundi aiatööd ja anna otsad.

Üks ütleb, et võilill on ilus ja teine haugatab, et ta vihkab nii hirmsasti neid kollaseid õisi ja seda valget villa ja neid tohutuid juuri. No mis sest taimekesest vihata. Õitseb ära ja rahu majas. Peenramaalt tuleb reeglina koos juurega väljagi, kui oskad tõmmata. Mina enam võilillega ei võitle. Ega ma loll ole ja lase end tugevamal ära tappa.

Siis ühel tulnud sipelgad tuppa ja teised kohe soovitama mürke ja mis iganes. Meie elame aastaid rahulikult koos. Õnneks pole loomakesi liiga palju. Ükskord mürgitasin ka ja siis ise magasime selles mürgises õhus. Neelan nad rahulikult alla, kui magusa sisse satuvad.

Ja see mao müümine feissbukis. Mulle ei meeldi mingil juhul loomad elutoas, maod veel kõige vähem, aga ma ei hakka feissbukis kohe karjuma, et elajas ja bla-bla-bla-...

Midagi oli veel, aga enam ei mäleta. Edasi mõelge ise. Küllap teate tuhandeid näiteid. Eesti inimene on nii aldis sõimama ju!

Mulle tundub, et pean oma puhkeküla "Misantroop" loosungit muutma. Endine oli: "Vihka rõõmuga!" Nüüd ei teagi, mida panna. Üldse ei viitsi vihata, armastada aga küll! :)

No comments:

Post a Comment