Friday, April 14, 2017

Kõik on tähtis

Eile sain luulekogu trükikojast kätte. Liiga varagi. Lubati alles esmaspäeval või teisipäeval, aga eile helsitas Silvi ja tal oli nii rõõmus hääl. Aimar sõitis kohe järele. Ta teab ju, et ma ei kannataks õhtuni.

Ah need raamatupakid! Kuidas ma neid armastan! Ja KUI ilus on Eduardi tehtud kaanekujundus!!!

Ja mina? Enne olin pinges, sest raamat oli töös, nüüd olen pinges, sest raamat on valmis!!! Nii käibki minu puhul. Selline ongi mu närvisüsteem. Palju õnne mulle!

Leidsin ühe vale aastaarvu raamatust. See on minu süü, aga sitta sest! Veel võib olla tähevigu näiteks. Mina neid ei märka ja mind nad ka ei häiri, aga kes vigu tahab leida, siis palju edu talle!

Ma tänan kõiki inimesi, kes feissbukis mu postitusele reageerisid ja neile, kes juba raamatut küsisid. Ma armastan teid, mu lugejad!

Täna öösel magasin nagu kott, aga selg on ikka veel valus.

Ma soovin oma ilusale raamatule häid lugejaid ja ootan 10. maid, mil saab olema see esitluskontsert. Ma ei saa veel öelda, kes esineb, sest mul pole volikirju. Aga siis me kuulame laulu ja kitarrimängu ja luuletusi erinevates keeltes (loodan, et kõik keeled saavad olema esindatud) ja sööme kooki, joome kohvi, võtame napsu ja rõõmustame, onju!

2 comments:

  1. Jaa, me tuleme ja rõõmustame rõõmuga koos Sinuga! Ootan põnevusega kohtumist Sinu uue (tundub, et imeilusa) raamatuga :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jah, sina oled end ilusti osalejaks märkinud. :)

      Delete