Saturday, December 3, 2016

Kõikide sõber

Kes on kõikide sõber, see pole kellegi sõber, öeldakse. Öeldagu. Praegu mulle inimesed väga meeldivad. Olen kaalunud oma blogi ümber nimetada, aga las ta jääda. Blogi algusaastatel olin ma hoopis teine inimene. Selleks jätkus ka piisavalt põhjust.

Nüüd on hea päev see, mis toob mu ellu häid inimesi juurde. Eile oli üks sellistest. Heategevusõhtu muusika ja luulega. Olgu öeldud, et see oli minu luule, mida lugesid mehed. Terje ainukese naisena. Meestest tundsin ma eelnevalt vaid kahte ja mul polnud õrna aimugi, mida loetakse. Kõik oli Terje korraldatud. Olge te tuhandest tänatud!

Ja siis see kidra- ja mandoliinimuusika!!! Ja need minu endised õpilased, keda ma tol õhtul kohtasin. Nii palju äratundmisrõõmu ja meenutamist!

Jah, mulle meeldib, kui inimesed on lahedad. Naeratavad ja teretavad, räägivad paar sõna kohtumisel ning lähevad oma teed.

Nikolai ütles tabavalt, et sõbrad on nagu taevatähed: sa ei näe neid igal hetkel, aga tead, et nad on alati olemas.

Ka teie olete mu taevatähed. Eriti, kui ma vaatan kohti üle suure maailma, kus mind loetakse. Olge hoitud ja teadke, et ma olen teie jaoks olemas, kui ma alati ei kirjutagi.

1 comment:

  1. Seda on hea teada :) Ka meie oleme olemas, kui alati ei loegi :)

    ReplyDelete