Saturday, October 22, 2016

Ma siin järeldan

Ma siin järeldan, et niipea, kui hakkan oma depressiivseid ininaid inisema, lugejate arv kohe langeb. :) :) :) No mina kirjutan ikka seda, mida ma tahan, ma ei ürita siin ju kellelegi meeldida, eksole!

Seega. Tuju on parem ka. No sest armsaid inimesi sai näha ja naerda. Naer on äärmiselt oluline minu jaoks. Naermine ja kallistamine. Noh ja siis veel laulmine ja tantsimine ka.

Aga muidu on hirm. Seda hirmu võib võtta osaliselt kui ärevushäiret, aga mõneti ikka kui täiesti reaalset hirmu tuleviku ees. Vaatasin ükspäev oma elu ja ümbrust pilguga, et kui hästi praegu kõik on ja mõistsin, et see ei pruugi nii jääda. Ükskord võibki tulla kaos ja lõpp. Vanadus või sõda. Või mõlemad korraga.

Üks artikkel feissbukis mõjus mulle vastavalt. Jutt ise oli jumala mõistlik. Et me peame kindlustama end kriisiolukorra puhuks. Kõige tähtsamad on vesi, söök ja soojus. Konserve võib ju kokku osta, aga kui kraanist vett ei tule? Ja ega tule, kui elektrit pole.

Üle kümne aasta olen rääkinud, et vana hea pumbakaev tuleks korda teha. Ma väga loodan, et nüüd võetakse mind kuulda ja tehaksegi.


No comments:

Post a Comment