Thursday, February 4, 2016

Saatuselöök

Kuri saatus, miks sa küll mind ninda karistad? Tosin aastat pole olnud probleeme pudelite ja pudelikestega. Neid on seisnud mitme-setmekesi alati mu riiulil ja ikka isetekkeliselt. Mäletan vaid ühte korda, kui ise poes käisin. See oli Haapsalus 2001. aastal. Läksin sisse ja hüüdsin müüjale: " Värske ja puuviljane ja ruttu, muidu läheb mul süda pahaks!"

Ei mäleta, mis lõhna tookord ostsin, aga rohkem pole ma seda ise teinud. Too müüja ütles, et NII kiiret ostu sooritatakse tema poe ajaloos küll esmakordselt. Ma ei saa palju erinevaid lõhnu nuusutada. Peas läheb kõik sassi.

Ja nüüd - tühjus! Saabunud salaja. Vaid üks Chaneli Chance pudel, mille põhjas kolm tilgakest. See on Liisbeti lemmiklõhn, mille ta mulle lahkudes jättis ja tagasi tuleb Liisbetike alles suvel.

Kolasin läbi kõik Maria karbid ja korvid, kus alati võib leida kasvõi mõne proovipudelikese. Ei midagi! Ainult joonistusvahendid ja vanad ostutšekid ning lennupiletid. Ei ühtegi sõrmust ega kaelaketti. Need ma olen juba varem ilmselt pihta pannud.

Selge, mida armas mees mulle nüüd ostma peab. Ise mina sinna poodi nuusutama küll ei lähe!

No comments:

Post a Comment