Monday, February 29, 2016

Kuhu panna külmkapp?

Tõepoolest. Kui sa uue ostad. Kuhu siis see vana panna? MAANTEE ÄÄRDE LOOMULIKULT!!! Sama tee äärde, mis prügimäele viib. OK. Külmkappe prügimäele ei viida, need lähevad mingisse ohtlike jäätmete kogumispunkti. Rahagi ei pea maksma! Vähemalt ennemalt oli nii.

Kurat! Nüüd ma tahan kohe ise praegu siin klähvida, nii et vähe pole, sest ma olen nii vihane selliste töllakate peale, kes oma sitta pidevalt mu kodutee äärde panevad. Mis neil ajude asemel küll on? Kui sa niikuinii auto peale paned selle külmkapi, vea siis sinna, kuhu peab.

Nagu kohe mingi haigus on see prügivärk. Niigi on oht oma pakenditesse uppuda. Nüüd tuleb see traditsiooniline jutt (mille peale ma alati naeran), et ma olen muidu väga tolerantne, aga kusagile tuleb joon tõmmata. Ma tõmban joone just täpselt sinna kohta, kus prügi metsa all vedeleb. Vat sellele pole mingit õigustust. Meil on täiesti funkav prügimajandus.

Ohhoooo, kevad on tulemas. Saan jälle näha, kuidas ilusate kodude ja aedade omanikud oma remondisita ja aiasodi maanteekraavi tassivad. Olgu, orgaanika on köömes. Mingid lillevarred ja lehed - see saab mullaks. Plastik aga jääb aastatuhandeteks.

Näe, kohe kergem hakkas. Peab ikka tribüün olema, kus vahel kõva häälega karjuda. See külmkapp on õnneks tööstuspargi maa peal. Küllap nemad juba ära koristavad.

No comments:

Post a Comment