Thursday, January 21, 2016

Kitsemaitse

Mind, kes ma olen muidu väga eksperimenteeriv ning uute maitsete sõber, kurvastab väga, et olen kitsemaitsest niivõrd häiritud. No üldse ei sobi! Kahju. Nii palju huvitavaid kitsejuuste- ja jogurteid ja mida kõike veel on olemas, aga mina ei taha neid nüüd enam proovidagi mitte. Kuigi mulle öeldakse, et selles või tolles tootes pole kitsemaitset absoluutselt tundagi.

Mina tunnen ikka. Ma arvan, et see on jälle üks paganama ajutrikk. Kui mulle antaks maitsta näiteks mittekitsejogurtit, aga öeldakse, et on kitsejogurt ja näidatakse kitse pilti, siis mina tunnen raudselt kitsemaitset.

Meenub, kuidas aastaid tagasi armastasime juua kakaod brändiga. Vist läks liiale, sest mingist hetkest alates hakkasin pärast meeldivat kuuma jooma tundma suus lehmamaitset. Virtsamaitset. Mitte, et ma lehma või veel vähem virtsa kunagi maitsnud oleksin.

Noh ja nüüd mul polegi siin suurt midagi süüa, sest külmikus on ainult üks väike kitsepildiga jogurt. Tegelikult ma ei tahagi süüa. Mul on veel ühest eilsest mittekitse koorejogurtist süda paha.

Joon siis vett natuke.

No comments:

Post a Comment