Tuesday, January 26, 2016

Intellektuaaltõusik

Ärkan pool üksteist tihedasse laia lumesattu. Tuult ikka veel pole. Üleval puude ladvus õige tiba. Ei tule ega tule seda valget möllu, mida ma nii väga ootan. Seda, mis puud lumekoorma alt vabastaks enne sula ja järgmist jäätumist.

Vaatan feissbukki. Õhtul postitas Laine foto Mikita Lindvistikast. Ma kommenteerisin, et just seisan raamatukogu järjekorras. No otseselt ei seisa, lihtsalt ootan. Ja üks intellektuaaltõusik, ma ei jätnud ta nimegi meelde, oli kirjutanud, et tema ei ole raamatukoguinimene, et väärt raamatuid ikka ostab  ja on krooniliste tagastajate nimekirjas ja ei taha aja peale lugeda ja bla-bla-bla...

Endal pole raamatut veel olemaski, lubas alles hakata poodi tõttama. Kurat, ma läksin kohe nii vihaseks. Nagu oleks raamatukoguinimeseks olemine midagi mitte NII väärtuslikku.

Kõik raamatukoguinimesed, ühinegem!!! Paljudel lugejatel pole materiaalselt võimalik raamatuid ostagi. Mul on ka väärt raamatuid riiulis, aga ei tuleks mõttessegi kirjutada nii lolli kommentaari.

Ma ei vastanud loomulikult midagi. Mine sa ka teadkuhu! Reeglina ma ignoreerin lolle kommentaare. Noh ma siis ka pildistasin üles Skulskaja Marmorluige ja Mari Saadi Matused ja laulupeod ja riputasin üles. Et vaadake, mida ma kõike ära ei loe!

Kohe kergem hakkas! A raamatud on tõesti väga head. Saat on läbi, Skulskaja pooleli.

No comments:

Post a Comment