Friday, December 18, 2015

Luuleta aga, kui julged!

Tänapäeval on luuletamisega sellised lood, et kui seda Kivisildnikku ees ei oleks! Mind ta ei ähvarda, sest minu luuleraamatut poes pole. Mitte ei raatsiks, et ta seal riiulil tolmub. Müün ja annan neile, kes seda tõesti tahavad.

Viia! Sinu oma ootab ammu kapi otsas! Oled mu fännklubist välja astunud või? Ja veel mõned on seal omanikku ootamas.

Mul seda Kivisildniku luuleõpikut pole. No ei ole üheski raamatukogus. Pean Selverist pannide vahelt vaatama. Ma ei tea, ka täin endale osta. Eelmisest jäid meelde kolm mõistet: ussiauk, kujund ja kompositsioon!!!

Kui pühapäeviti juhtun Luuleatlast kuulama, siis heidan sängi pkali, panen käed risti rinnale, silmad kinni ja teesklen surnut. Ja siis hakkab sealt laussõimu tulema: ärge avage, ärge mingil juhul lugege, saate püsiva ajukahjustuse, no pilte võib ju silmanurgast vaadata... ja niikaua, kui pideme tühjaks tulistab. Mõni lemmik saab kiita ka loomulikult.

Ootan huviga, kas Margiti luulekogust tuleb ka juttu. Seal on ju minu ülistav järelsõna. Selle eest võib ka sõimata saada.

Aga ka Kivisildnikul juhtub apse. Pange nüüd tähele! Ükskord Ahjusoojas luules laikis ta ÜHTE (loe: ühte) minu luuletust!!!

Ei tea, mis tal juhtus. Tegelikult ma arvan, et ta võiski seda heaks pidada.

No comments:

Post a Comment