Monday, November 30, 2015

Klimpidega kooreliköör

Mul pole ammu nii igav ja uni olnud, kui eile "Tsirkusprintsessi" esimese vaatuse ajal. Ilmselt oli süüdi kooreliköör, mida enne etendust jõin. Sellel olid pealegi klimbid sees!!! Saatsin täna kohvikule sõnumi ja nõudsin kompensatsiooniks tasuta napsi. Ühekordse. Tegelikult oleks võinud eluaegse küsida.

Mister X ja Georg Ots on ju nii sissetöötatud sümbolid, ma ootasin nii palju, aga kuulsin ainult vaikset üminat sealt lavalt. Jassi Zahharovi tundsin ära tänu tema kehakeelele, mitte häälele.

Teises vaatuses läks paremaks. Mina kuulsin/nägin enda arvates laval Kaire Vilgatsit, aga kava ütleb, et kas Riina Airennet või Juuli Lille. Oh ma ei tea enam midagi. Igatahes Tõnu Kilgase tundsin ära.

Siis ma tahtsin teada, kas see paks jõumees oligi trussikute väel või oli tal palja mehe kostüüm ja kas see liblikas või mesilane oligi päriselt nii paks või polsterdatud. Kõik küsimused jäidki vastuseta.

Kodus selgus, et Kadri Simson sai teise koha ja mina ei suutnud oma uusi kingi jalast ära saada. Ühe sain, teise võttis Aimar. Nendel on selline rihmasüsteem, et jalga saan, ära mitte.

Tükk aega oli paha tuju.

"Velveti moemaja" parandas pärast tuju ära.

No comments:

Post a Comment