Wednesday, September 23, 2015

Need naised, need naised...

Andeks, mehed, ma olen oma elu jooksul teid VÄGA palju armastanud. Kahekümneselt olin ma üldse väga pahane, et mina mees ei ole ja ei saa läbi tõmmata kogu maailma naisi.

Kolmekümneviieselt olin ma raudapolti kindel, et kogu maailma mehed kuuluvad mulle ja  ainult mulle ning täpselt nii ma ka käitusin.

Neljakümneselt leidsin ma ARMASTUSE.

Aga praegu pugesin ma voodist välja ja neelasin topeltstabilisaatori naiste pärast. Selle maagilise seitsme pärast, kellega me sügisestel täiskuuneljapäeva öödel libahunti jookseme. Me ei tunne küll siis üksteist ära, aga mina ju tean...

Selle maagilise seitsme pärast, kellest igaüks on ISIKSUS ja kes võivad su hulluks ajada, aga kellest mitte kuidagi loobuda ei raatsi.

Andeks, mehed, et mulle NÜÜD naised palju rohkem huvi pakuvad. Mitte niivõrd seksuaalses plaanis, sest kohe poen ma oma armsa mehe kaissu tagasi magama. Naised ON lihtsalt huvitavamad, midagi pole parata. Ilusamad ka.

Noh, võib-olla ka lihtsalt sellepärast, et mul on kodus huvitav mees olemas, võin ma endale sellist luksust lubada ja naisi armastada.

Aga mehed semudena on alati teretulnud.
2 comments:

  1. Nii hea on end Sinu lugudest leida :) kui üks seitsmest olen ikka mina?!

    ReplyDelete
  2. Oled loomulikult üks sellest võimsast ja müstilisest SEITSMEST.

    ReplyDelete