Wednesday, September 9, 2015

Mis teil viga on, inimesed?

Maailm on omadega perses, see on siililegi selge. Iga muutus toob kaasa uue muutuse, iga veerev kivike lükkab liikvele järgmise ja on vaid aja küsimus, mil laviini alla jääme.

Muidu täiesti normaalsed ja haritud inimesed on avalikult liitunud pagulaste vastase liikumisega. Ma ignoreerin küll nende sõnumit, aga siin oma blogis....

Ma lihtsalt mõtlen, et neljakümnendatel olime meie ka ju pagulased. Lihtne inimlikkus nõuab hädaliste aitamist. Küllap see mass käitub häirivalt, aga nad on ju nurka aetud.

Neist jääb maha laga, nagu näitavad feissbuki postitused. Samasugust laga võib kohata ka meie metsade all keset kuldset rahuaega.

Psühholoogias räägiti Johari aknast - avatud ala, varjatud ala, pime ala, tundmatu ala. Tundmatutes olukordades ilmutab end tundmatu ala. See ongi ilmselt paljude inimestega praegu juhtunud.

Mina ei tahaks ka, et mu kodu oleks täis sõjapõgenikke, nagu viimase sõja ajal Eestis oli, aga praegu on tsipa teine olukord. Koju sulle lausa keegi veel ei tule ja Eesti on nii külm ja madala elatustasemega riik, et massid siia ei torma.

Lihtsalt inimlikku hoolimist! Palun!


No comments:

Post a Comment