Monday, March 3, 2014

Lõpp sellele loole

Ärkan pärast kahte. Enam magama ei jäägi. Keerutan, käin vetsus. 

Täna saan ma koju. Istun, laman, käin jälle vetsus. Veerand seitse keerab sanitar duširuumi lukust lahti ja ma saan voolava kuuma vee alla. See uhub ära ärevuse ja halva energia. Kell seitse äratan Väikese Ilusa Hiirekese. Natuke kahju on äratada, magab teine nii magusasti. Nüüd on kõik tehtud, molutame. Hommikusöök viibib. Lõpuks ometi kõlab kauaoodatud zavtrakatj!

Söön kõik ilusti ära. Hirsipudru, vorstisaia ja kakao. Nii, nüüd saan tabletid ja ka veel viimase süsti. Täiesti mulle tundmatu punapäine kena õde on. Noor ja ilus. Süstib aeglaselt. Üldse pole valus. Kuradi praktikandipoisid, taipan ma alles nüüd. Tegid kähkukaid! Sellepärsat oli siis nii valus! 

Võtan protseduuride toast aknalaualt oma arvuti. Saame garderoobist ka riided ning koti. Asjad on juba pakitud, aga ikka ei saa minema. Selgub, et meie rahakott on küll protseduuride toa sahtlis, aga raha on vanemõe käes. Minnakse raha otsima. Helistan vahepeal pidevalt Oma Armsale Sohimehele ja teatan olukorrast rindel. Pidime väljuma pool kümme, aga kell on varsti kümme juba.

Rets tiirutab muudkui minu läheduses. Armastab, siililegi selge. Või tahab lihtsalt vägistada.

Lõpuks on rahad ka käes ja meid lastakse esiuksest välja. Rets võtab julguse kokku ja küsib, kus ma elan. Ja mina, idioot, täiesti mõtlematult ütlengi, kus ma elan. No ainult üldiselt, mitte täpset aadressi. Juba teine ämber selle haiglasoleku jooksul. Millal ma õpin?

Viimane kõne Mu Armsale Sohimehele, milles teatan, et tuleb maja ette sõita. Hops! Mu Armas Sohimees on taksoga siin pool tundi oodanud. No selge. Vana Suzukike ei võtnud lihtsalt jalgu alla.Nad on taksojuhiga vahepeal jõudnud välja mõelda filmistsenaariumi, kus Jõuluvana satub kogemata hullumajja. Selline komöödia siis.

Kodus on külm, võõras, koristamata, igati harjumatu. Kraamin välja oma vana armsa arvuti, söön külmi verivorste ja asun kirjutama.


11. detsember 2013

PS. Deniss pole mulle õnneks helistanud ja Retsi pole ma ka kohanud (ptüi, ptüi, ptüi).

No comments:

Post a Comment